Marzysz o doskonałym weselu, szytym na miarę, to nie mogłeś lepiej trafić…

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

W tym miejscu chcemy Państwu zaoferować usługi firm z którymi wiele lat współpracujemy.
Jesteśmy firmą zajmującą się głównie oprawą muzyczno-oświetleniową, jednakże nasze ponad 20-letnie doświadczenie w organizowaniu różnych imprez, pozwali nam na pomoc Państwu w przygotowaniu oraz udzieleniu informacji – co, gdzie i jak zrobić żeby ten dzień na zawsze zapadł w pamięci zarówno Państwa jak i Waszych gości.

DJ i Konferansjer

Nasi DJ-e to ludzie z pasją do muzyki, z ogromnym doświadczeniem w obsłudze różnorodnych imprez oraz w kontakcie z gośćmi. W doborze muzyki puszczanej na uroczystości sugerują się reakcją bawiących się gości oraz zdobytą wiedzą podczas realizacji szerokiego wachlarza imprez, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Praca konferansjera to jeden z wielu elementów mających wpływ na powodzenie imprezy, to ten człowiek, który w odpowiedni sposób poprowadzi całość uroczystości, zachęci gości do tańca, zainicjuje wspólne zabawy integrując wszystkich gości, rozweseli tańczących delikatnym dowcipem, a to murowany sukces wspaniałego wesela…

Restauracja – sala weselna

W doborze restauracji tudzież sal weselnych mamy również ogromne doświadczenie oraz szeroki wachlarz propozycji.
Nowoczesna a zarazem przytulnie urządzona restauracja , profesjonalna obsługa sprawią iż wszyscy w tym dniu poczują się dopieszczeni.
Lokal położony w śród zieleni, lasu sprzyja dobremu samopoczuciu podczas tak ważnego dla Państwa dnia .
Szef kuchni to prawdziwy pasjonat który zaspokoi najbardziej wymagających gości. Proponuje tradycyjną Polską kuchnie w nowoczesnym wydaniu.
Dekoracje
Na etapie planowania warto pomyśleć o dekoracji Kościoła oraz Sali , bo oprócz atmosfery która będzie nam towarzyszyć tego wyjątkowego dnia, to odpowiednio dobrana dekoracja dopełni klimatu i nada charakteru jaki chcielibyśmy aby zaraził naszych gości.
Dekoracje kwiatami, balonami, pięknymi wstęgami to tylko cząstka propozycji jakie możemy Państwu zaproponować w wykonaniu naszych florystów oraz dekoratorów.

Foto-Film

Ślub bez dobrego fotografa –kamerzysty?
To właśnie zdjęcia i filmy przenoszą nas po latach w klimat tamtego wspaniałego dnia naszego ślubu.
Wybór firmy nie może być przypadkowy.
Muszą to być ludzie z wieloletnim doświadczeniem którzy ciągle zafascynowani są swoją pracą.
Każde nowe zlecenie to dla nich nowa przygoda, poznawania wspaniałych ludzi, którzy zaczynają tworzyć wspólna przyszłość.
Niesamowite jest to , że tak jak inna jest każda para młoda ,która chce aby to były niezapomniane chwile w ich życiu tak oni jako obserwatorzy starają się wychwycić najważniejsze momenty i zachować je na zawsze.

Atrakcje dodatkowe

Nie wiesz co zrobić z dziećmi za weselu ?

Proponujemy opiekę naszych wykwalifikowanych animatorów. Ich podejście do dzieci i zaangażowanie pozwolą rodzicom na spokojną zabawę a dzieciom dostarczą moc wrażeń.
Wspólna zabawa z chustą, malowanie buziek, gry planszowe, klocki a nawet dmuchany zamek z kulkami pochłoną dzieciaki na wiele godzin… ☺

Jak można uatrakcyjnić uroczystość weselną?

Dodatkowa atrakcją wyróżniającą wasze wesele może być pokaz iluzjonistyczny. Któż nie ma ochoty przenieść się w magiczny świat iluzji i magii?
W tą magiczną podróż zaproszą wszystkich gości najlepsi iluzjoniści pasjonujący się tą dziedziną od wielu lat.
W ramach występu będzie można obejrzeć sceniczny pokaz dużej iluzji charakteryzujący się niesamowitymi trikami oglądanymi wcześniej w telewizji, następnie w bezpośrednim kontakcie Państwa goście zostaną zaskoczeni efektownymi trikami w które trudno będzie uwierzyć…

Dobrze również sprawdza się na uroczystościach weselnych Fotobudka, w której to my kreujemy zwariowane i pełne fantazji ujęcia a co za tym idzie wspomnienia☺ Pełen pakiet nakryć głowy, okularów, peruk oraz innych dodatków spowodują, iż zdjęcia będą zabawne i pełne gorącej atmosfery panującej na weselu.

Jeszcze jedną formą uatrakcyjnienia wesela może być pokaz barmański.
Ten jakże atrakcyjny pokaz wywoła uśmiech , dobrą zabawę i możliwość skosztowania nieźle zamieszanych drinków. Barmani to także ludzie z wyjątkową pasją do nietuzinkowego łączenia smaków nie tylko napojów z alkoholami ale również owoców, dodatków smakowych czy kolorystycznych co daje efekt w postaci nietypowych drinków.

Tak naprawdę to tylko cząstka propozycji, możliwości stworzenia niepowtarzalnego klimatu w najważniejszym dniu, ludzi którzy rozpoczynają nowy etap wspólnego życia.
Państwo jesteście naszą inspiracją, a my przygotowujemy dla Was scenariusz najpiękniejszego dnia.