imprezy firmowe

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i uśmiechnięta kadra sprawią, że impreza będzie idealna, a twoi pracownicy poczują się ważną częścią firmy. Jubileusze, wigilie firmowe, uroczyste otwarcia, konferencje – zajmujemy się oświetleniem, nagłośnieniem, a także oprawą muzyczną. 
Przygotowani jesteśmy na każdą tematykę imprezy, światła, lampy LED, urządzenia do wyświetlania logo, telewizory, wybrane dekoracje i oczywiście konferansjerzy i dj.

imprezy dla dzieci

Zajmujemy się organizacją imprez prywatnych jak i imprez masowych. Festiwale, baliki, mikołajki, halloween, podejmujemy się każdego wyzwania. Profesjonalni animatorzy, dmuchane place zabaw, gry, konkursy tematyczne, wszystko w zależności czego Państwo potrzebują, a my to przygotujemy. Potężne zaplecze techniczne pozwala na przygotowanie imprez w różnych warunkach pogodowych. Olimpiada, zabawy ruchowe czy może warsztaty artystyczne?

imprezy okolicznościowe

Wesele, urodziny, rocznice zbliżają się wielkimi krokami? Muzyka, oświetlenie, Dj, konferansjer, bloki tematyczne, dodatkowe atrakcje (fotobudka, drink bar, występy iluzjonisty) i opieka nad dobrą zabawą, to jest coś w czym jesteśmy ekspertami. W tak ważnym dniu, możesz nam zaufać. Zapewniamy oświetlenie LED całej sali, urządzenie do wyświetlania imion lub logo na ścianach, profesjonalne nagłośnienie, telewizory oraz scenę, w zależności czego Państwa potrzebują. Dodatkowo dla najmłodszych przygotujemy strefę animacji. Spokojnie możesz bawić się na parkiecie, a my zaopiekujemy się twoimi maluchami.

 imprezy plenerowe

Grill, ognisko, muzyka, taniec to wszystko to właśnie imprezy plenerowe. Specjalnie dla Państwa zorganizujemy idealny dzień pełen wrażeń. Aby nie martwić się o najmłodszych strefa malucha i animatorzy dopilnują waszych pociech, dla starszych strefa dobrej zabawy, czyli koncerty (scena, znane zespoły, oświetlenie, nagłośnienie i wiele więcej). Nie zapomnijmy także o wszelkiej formie zajęć integracyjnych, świeże powietrze, muzyka, smaczne jedzenie, wystarczy poczekać na słońce. Profesjonalna obsługa, wybór miejsca, namioty, oprawa techniczna, wszystkim zajmie się nasz zespół, nie musisz się martwić.

imprezy tematyczne

Imprezy tematyczne to świetna zabawa dla nas jak i dla Państwa. Żarty prosto od Karola Strasburger’a, przeniesione Las Vegas, czyli kasyno i noc gry w pokera przy dobrym whisky, festiwal w Rio, powrót do czasów PRL lub podróże w czasie. Wystarczy jedno słowo, a my odtworzymy twoją wizje. Profesjonalizm, sprzęt, obsługa, występy artystów, charyzmatyczny prowadzący, zadbamy o każdy szczegół twojej wymarzonej imprezy.