Wyjazdy turystyczne

Marzy Ci się wyjazd, zwiedzanie, nowe miejsca i przygoda? To idealna opcja dla grup zorganizowanych. Specjalnie dla ciebie przygotujemy indywidualny program wycieczkowy. Zaplanujemy każdy szczegół i dopracujemy detale byś mógł spokojnie cieszyć się otoczeniem gór, zabytków lub nieodkrytych dotąd miejsc. 
W zależności od preferencji organizujemy wycieczki jednodniowe lub pobyty od 2-7 dni. Przejazdy autokarowe, nocleg, pełne wyżywienie, bilety wstępu do poszczególnych miejsc, wystarczy zabrać walizkę i ruszamy.

Wyjazdy trekkingowe

Piesze wycieczki trekkingowe po pięknych widokowych szlakach prowadzone pagórkami i dolinami to idealne rozwiązanie dla osób pragnących aktywnie spędzić czas. Gdzie, jak i kiedy? Nie musisz się niczym martwić, przygotujemy wszystko dla ciebie byś ty i twoja grupa mogli cieszyć się wieczornymi ogniskami, świeżym powietrzem i widokami zapierającymi dech w piersi. 
W zależności od preferencji organizujemy wycieczki jednodniowe lub 2-7 dni. Przejazdy autokarowe, nocleg, pełne wyżywienie, bilety wstępu do poszczególnych miejsc, wystarczy, że spakujesz wygodne buty i można ruszać.

Wyjazdy narciarskie

Osobiście zima bez nart dla nas nie istnieje. Dlatego chcemy dzielić się naszą energią razem z Wami. Narty, snowboard, biegówki, czyli sporty zimowe to to czego potrzebujesz. Dla początkujących przygotujemy specjalne pakiety szkoleniowe, dla zaawansowanych wybierzemy trasy, które będą stanowić wyzwanie., a dla najmłodszych nauka pierwszych kroków na stoku. Wieczory przy grzanym winie i klimatycznej muzyce? Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów nie bój się do nas napisać!